DZIĘKUJEMY!

Piąta edycja festiwalu komiksowego Rumia Comic Con zakończyła się wczoraj nieco przed 21. Wybaczcie, jeśli kogoś pominiemy w poniższych podziękowaniach (lista jest długa!)

A więc dziękujemy:
– Publiczności! Możliwe, że była to najlepsza pod względem frekwencji edycja. Przez Stację przewinęło się wczoraj 500 osób? 700? 900? Impreza nie jest biletowana, nie mamy bramek na wejściu. Były tłumy: dorośli, dzieci, młodzież i kilka piesków. Wygląda na to, że wszyscy bawili się wyśmienicie.
– Tworzącym program! Gościom, prowadzącym warsztaty, prowadzącym sesje gier fabularnych i bitewnych.
Wystawcom! To akurat możemy policzyć dokładnie. Na RCC5 było 26 stoisk, na których każdy miłośnik komiksu (i nie tylko!) mógł znaleźć coś dla siebie.
– Partnerom!
VHS HELLVelvet SpoonJoystickBattlemodels.comHanamiKultura GniewuWydawnictwo KBOOMNerd SirensWydawnictwo 23Napoli Rumia – Pizza & PastaRestauracja SCHAB i KURA Rumiafotoidruk.plAvangarda.
– Dobrym ludziom, którzy nam pomogli, ale nie chcą być wymienianie z imienia i nazwiska.

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności czy niedociągnięcia. Wszystkie uwagi przyjmiemy do wiadomości i rozważymy. Najlepiej napisać maila na adres lk@tzzad.pl, to daje 98% pewności, że informacja do nas dotrze.

Czy widzimy się za rok?
Damy znać niedługo. Śledźcie naszą stronę internetową albo niniejszy fan page albo Instagram albo wszystkie te miejsca. Chcielibyśmy, żeby były aktywne również poza (najgorętszym) okresem przygotowań do imprezy.

Dziękujemy raz jeszcze i serdecznie pozdrawiamy
Organizatorzy
Lukasz Kowalczuk – Comics & Illustration i Stacja Kultura – Biblioteka Rumia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *